Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
15 sierpnia 2021

Sylwia Przemek i ich synek Fabian - Sesja Rodzinna Częstochowa

Z tą świetną rodziną widzę się już po raz drugi! Rok temu byliśmy razem na sesji zdjęciowej w słonecznikach która odbyła się nieopodal Częstochowy. Bardzo lubię gdy moi klienci do mnie wracają, bo za każdym razem poznajemy się lepiej, wymieniamy się wspólnymi doświadczeniami podczas sesji zdjęciowej.

 

Dla mnie sesja rodzinna to głównie dobra zabawa i emocje. Jako fotograf moją pracą jest aby te osoby właśnie pokazały jakie są naprawdę, jestem od tego aby im puściły hamulce!

 

Tak aby zobaczyli na zdjęciach samych siebie a nie udawane wersje osób którymi chcieli by być! Bo zdjęcia nie są na pokaz, zdjęcia przede wszystkim są dla nas, dla naszych klientów. Moje każde zdjęcia są archiwizowane według daty i roku, więc wyobraźcie sobie jaką będę miał kolekcje zdjęć za 20 lat! Tyle wspomnień, tyle ciekawych zdarzeń podczas sesji zdjęciowych, rodzinne fantazje, rodzinny wspólny czas, ten najważniejszy czas. Przedstawiam Wam rodzinną sesje zdjęciową w moim wykonaniu na którym jest Sylwia , Przemek wraz z synkiem Fabianem

Fotograf Rodzinny Częstochowa

Sesja rodzinna w Częstochowie

Miłego oglądania 

Michał