Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
18 listopada 2022

Sesja Rodzinna w Częstochowie - Wesoła Rodzinka

Dzisiaj mam dla Was Justynę z rodzinką! Był to piękny wieczór na sesje rodzinną! Było ciepło przyjemnie i naprawdę słoneczko dawało nam niesamowite światło. Była to bardzo naturalna sesja zdjęciowa w rodzinnym gronie gdzie wszyscy szaleliśmy i bawiliśmy się. Sesja Rodzinna wykonana nad Zalewem Poraj w okolicach Częstochowy.

Tylko popatrzcie jaka energia bije od tych pięknej rodzinki! Dla mnie najważniejszym aspektem rodzinnej sesji zdjęciowej jest właśnie naturalność bez naturalności nie ma ciekawych zdjęć! Jako fotograf rodzinny nie lubię za bardzo przesadzać z ustawianiem ludzi pod zdjęcia, zazwyczaj robię to na początku tak aby wybadać moich klientów a potem już idziemy w ogień.

Pamiętajcie że praca fotografa na sesji pod kątem atmosfery to 80% sukcesu, fotograf musi Was wyczuć, musi znaleźć które bariery można złamać, naruszyć tak aby lody się skruszyły. Musi wejść w rozmowę z Wami porozmawiać o zainteresowaniach, często zdarza się że mamy jakieś wspólne zainteresowania i potem wykorzystuje to na sesji zbliżam się do Was, zostajemy po chwili znajomymi! Już miałem tak nie raz gdy prowadziłem własną działalność na wyspach kanaryjskich.

Do tej pory mam kontakt z niektórymi moimi klientami i wiem że gdybym napisał do nich np. "! Jestem aktualnie w Szwajcarii co mogę zwiedzić w Waszym mieście?" Wiem że zostałbym zaproszony do ich domu na ciepły posiłek lub po prostu wyszlibyśmy razem na miasto na kawę i może jakieś zdjęcia. Praca fotografa jest czymś szczególnym ponieważ jako fotografowie wkładamy serce i duszę do naszych fotografii, zostawiamy cząstkę siebie która zostaje potem przedstawiania w ramkach u nich w domu. Nie ma nic lepszego gdy klienci podsyłają mi zdjęcia które im wywołałem lub foto obrazy które zdobią ich ściany i emanują cząstką mnie!

 

Sesja Rodzinna w Częstochowie - Fotograf Rodzinny Częstochowa - Fotograf Częstochowa - Najlepsze miejsce na sesję rodzinną