Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
29 listopada 2022

Sesja Rodzinna w Częstochowie - Fotograf Rodzinny

Dziś chcę poruszyć bardzo ważny temat z którym borykają się wszyscy którzy wybierają się na sesję zdjęciową, również fotografowie. Są takie dni że pogoda jest lepsza lub gorsza, lecz według mnie nie jest to żadna przeszkoda aby zaprzestać działaniom! Ponieważ na zdjęciach Wy jesteście najważniejsi, z tego co zauważyłem pod postami moich klientów zazwyczaj są komentarze "piękni wy" "piękna rodzinka" to właśnie o Was jest mowa! Nie o pogodzie, nie o słońcu, wszyscy skupiają się na osobach fotografowanych i ich emocjach.

Więc zapamiętajcie sobie że pogoda jest nie ważna! Najważniejsze jest Wasze samopoczucie i nastawienie i oczywiście komfort który próbuje przekazać Wam fotograf swoją osobą. A teraz wyobraźcie sobie, sesja rodzinna z dzieciakami na plaży w moim miejscu podczas solidnej ulewy? Umiecie sobie to wyobrazić? Ja tak! I było by to coś naprawdę odlotowego i na pewno coś nie zapomnianego na całe życie! Więc jeżeli dotrwaliście aż tutaj przy tej małej lekturze to serdecznie dziękuje za poświęcony czas!

 

Fotograf Częstochowa - Fotograf Rodzinny Częstochowa - Zalew Poraj - Sesja zdjęciowa w Poraju - Fotograf Rodzinny Poraj - Fotograf okolice Częstochowy - Najlepsze miejsce na plener rodzinny w Częstochowie