Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
16 listopada 2022

Sesja Rodzinna Częstochowa - Tata i Dzieciaki

 

Ta sesja jest jedną z pierwszych letnich sesji rodzinnych które wykonywałem w Poraju. Również jest dla mnie bardzo bliska sercu ze względu na to że zdarzyło się coś szczególnego, niektórzy pomyślą że nic takiego w sumie ale dla mnie takie rzeczy się liczą! No więc zaczynam od początku pisać o tej sesji rodzinnej którą wykonałem w Poraju w okolicach Częstochowy a konkretnie nad Zalewem Poraj.

Umówiłem się z Kamilą i Krzyśkiem na sesje około tygodnia przed terminem sesji. Wszystko pięknie super! Wyczekiwałem ten dzień bardzo bo znam tą rodzinę i wiem że są bardzo zgrani i ciepli wobec siebie! Nadszedł dzień sesji, napisała do mnie Kamila dosłownie 2 godzinki przed sesją że ona nie da rady ze względu na spotkania biznesowe które wyskoczyły jej w ostatniej chwili. Ale powiedziała mi że przyjedzie sam Tata z dzieciakami! Tak sobie myśle! Wow! Super! naprawdę byłem zaskoczony że sam Tata odważy się przyjść na sesje rodzinną!

Zazwyczaj to żony muszą namawiać mężów na sesje, muszą się prosić aby mężowie z nimi pojechali na sesje. Zazwyczaj faceci tego nie lubią. Ale tutaj już wiem że ten Tata jest dojrzały, że wszystko robi dla swojej rodziny i nie myśli tylko o sobie tylko również o swoich dzieciach. I rozumie że czas mija bardzo szybko i aby ten czas zamrozić trzeba właśnie co jakiś czas wyskoczyć na taki wypad jakim jest sesja rodzinna. Aby mieć co wspominać. Bo jeżeli już byliście u mnie to na pewno wiecie że nie ma u mnie nudy!

Nikt nie czuje że jest na sesji, głównie chodzi o wspólny rodzinny czas spędzony nad zabawą i wspólną miłością do siebie, okazywanie ciepła rodzinnego to jest to! Ja Wam tylko pomagam co i jak i przy okazji robię zdjęcia! Ta sesja rodzinna nazywa się "Tata na medal" Krzysiek! Jesteś prawdziwym facetem! Cieszę się że wpadłeś do mnie z dzieciakami!

Najlepsze miejsce na sesję rodzinną w Częstochowie

Sesja rodzinna w plenerze wykonana na plaży nad zalewem w Poraju, zalew poraj to piękne miejsce to do wykonania tak szczególnej rzeczy jaką jest Sesja Rodzinna w Plenerze, jest to najlepsze miejsce na sesje w okolicach Częstochowy