Sesja rodzinna w plenerze to naprawdę świetna sprawa. Jest to całkiem inny wymiar sesji zdjęciowej niż sesja w studio. Sesja Rodzinna Plenerowa dla mnie jest niczym wypad z rodzinką w naprawdę fajne miejsce ponieważ czas który spędzamy na zdjęciach zazwyczaj jest głównie zabawą. Moim zadaniem jest uchwycenie tych emocji i uchwycenie Was takimi jakimi naprawdę jesteście.

Bo naturalna sesja zdjęciowa to taki mój cel! Nie chce pokazywać Was inaczej i chcę abyście wiedzieli ze u mnie na zdjęciach skupiam się właśnie nad Wami, rozmawiam z Wami, pytam co lubicie, gdzie byliście na wakacjach, czym zajmujecie się zawodowo! Takie proste pytania pomagają mi nawiązać z Wami taką więź która potem wykorzystuje do wykonania zdjęć.

A dla mnie jednak najważniejsza jest rozmowa z dziećmi, po kilkudziesięciu sesjach z Wami doszedłem do wniosku że jednak nawiązanie kontaktu z dziećmi jest najważniejsze ze względu na to że gdy Wy jako rodzice widzicie że Wasze dzieci ufają mi jako fotografowi, Wy też patrzycie trochę inaczej, otwieracie się przede mną razem z dziećmi! I wtedy ja zaglądam do Waszego wnętrza fotograficznie i wyciągam co w Was siedzi najlepszego! Fotografia Rodzinna właśnie taka jest! Bo głównie chodzi o zaufanie do fotografa. Dzisiaj przedstawiam Wam sesje którą wykonałem jeszcze latem, sesja rodzinna w plenerze na polu słoneczników w okolicach Częstochowy. Stworzyłem naprawdę kilka pięknych portretów rodzinnych które zdobią wnętrza domu tej niesamowitej rodzinki. 

 

Fotograf Częstochowa - Fotograf Rodzinny Częstochowa - Fotografia Rodzinna Częstochowa - Gdzie zrobić sesje zdjęciową w Częstochowie - Cennik fotografia rodzinna - Pole Słonecznikowe Częstochowa - Wakacyjna sesja zdjęciowa - Pole Słoneczników Częstochowa

Sesja rodzinna Częstochowa - Iza i Damian z dziećmi

25 listopada 2022
Fotograf Ślubny Częstochowa

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa

Partnerzy