Coraz częściej spotykam się z zapytaniami czy również robię reportaże z wieczoru panieńskiego! Owszem tak! I bardzo to lubię! Jest to niesamowita pamiątka dla Panny Młodej.

Oczywiście wieczory kawalerskie też dokumentuję lecz faceci rzadko są za zdjęciami z takich wypadów, lecz mam nadzieje że się to zmieni! Bo sam miałem fotografa na moim wieczorze kawalerskim którym była moja żona, oczywiście nie była tam przez cały czas.

Reportaż wieczoru panieńskiego Gosi odbył się w bardzo klimatycznym miejscu nieopodal Częstochowy we wsi Żuraw! Gdy przyjechałem na miejsce poczułem że teleportowałem się w góry, może nie do końca Tatry ale bardziej przypominało to Beskidy.

Także byłem naprawdę w szoku że istnieje takie miejsce w Częstochowie. Jest to idealne miejsce na reportaż z wieczoru panieńskiego.

Jest altanka, są grille, dobre nagłośnienie w domku i co najważniejsze to przestrzeń do fotografowania. 

Na początku jak przyjechałem do dziewczyn już widziałem że wszystkie są w wybornych humorach, zapewne już zdążyły skonsumować magicznego soku. Ale wiadomo początki jak początki trzeba było dziewczyny trochę rozruszać, chwile porozmawiać, troszkę pożartować tak aby poczuły się swobodnie przy mojej obecności bo to był w końcu wieczór panieński. 

 

No więc przedstawiam Wam wieczór Panieński Gosi!

Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotografia Ślubna Częstochowa

Reportaż z Wieczoru Panieńskiego Gosi

20 lipca 2020
Fotograf Ślubny Częstochowa

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa

Partnerzy