Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
22 lipca 2020

Paul & Bianca Plener Ślubny Gran Canaria

Witajcie w tajemniczym miejscu Gran Canarii, nie wszyscy turysci wiedzą jak dotrzeć do tego miejsca! Nie wszyscy tubylcy wiedzą że takie miejsce istnieje na Gran Canarii. Barranco De Las Vacas jest to kanion który przypomina troszkę Wielki Kanion w Colorado lub Petrę z Izraela.

Dnia 31.12.2020 Paul i Bianca wzięli ślub na którym miałem okazje być fotografem i również miałem okazje pojechać z nimi na plener ślubny dwa dni po ich magicznym dniu! Bardzo spodobał im się pomysł na zdjęcia w kanionie. 

Zapewne zobaczycie i pomyślicie JAK TO! Plener Ślubny i Facet w KRÓTKICH SPODENKACH? ALE JAK! :D Też tak na początku pomyslałem gdy przyszedłem na przygotowania do ślubu! Tak Paul, wziął ślub w eleganckich krótkich spodenkach! Pomysłodawcą była Bianca, jako że Paul ma dwóch synów chciała aby wszyscy we trzech byli właśnie tak ubrani, jako że ślub był na Gran Canarii bardzo pasowało to do otoczenia i według mnie był to kapitalny pomysł

Wstaliśmy rano zanim wyszło słońce, dojechaliśmy na miejsce gdy jeszcze był zmrok ponieważ światło z rana w tym miejscu jest najdelikatniejsze. A co najważniejsze jest wtedy kompletnie pusto i nie ma turystów którzy akurat potrafili odnaleźć to piękne miejsce!

Więc mieliśmy czas aby stworzyć coś pięknego, emocje po ślubie jeszcze nie opadły.

Była to jedna z moich ulubionych zagranicznych par z która miałem okazję fotografować, śmialiśmy się praktycznie non stop gadając na każdy temat.

Zapraszam Serdecznie 

Fotograf Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Katowice