Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
23 listopada 2022

Naturalna sesja rodzinna - Iza Mateusz Nela i Milanek

Z tą przepiękną rodzinką poznałem się tuż po moim powrocie do Polski z zza granicy, niektórzy z Was wiedzą że mieszkałem ponad 15 lat poza granicami kraju i tam zajmowałem się również fotografią. Wróciłem podczas pandemii Covid ponieważ praktycznie że zostałem zmuszony ze względu na to że moja praca polegała głownie na pracy z turystami, a bez turystów nie było z kim pracować.

No ale wracam jak to się poznałem z tą rodzinką. Szukałem nowych klientów i organizowałem akcje charytatywne które w symbolicznie mogły pomóc małą symboliczną kwotą. Opisywałem już wcześniej efekty sesji która została wylicytowana jako pierwsza! Natomiast teraz w roku 2022 postanowiłem zrobić kolejną akcje charytatywną, staram się tak zrobić chociaż raz w roku, no i kto wygrał? Iza z Rodzinką! Bardzo się cieszę że do mnie wracają na dodatek wkładają tak piękną cegiełkę w szczytnym celu.

Ale po patrzcie na tą niesamowitą rodzinę! Sesja Rodzinna z nimi to czysta zabawa, widać energie, widać miłość, widać ciepło rodzinne. Oczywiście sesje rodzinną wykonałem w moim ulubionym miejscu w okolicach Częstochowy jakim jest Zalew Poraj. Tak wiem że się powtarzam ale jest to naprawde najlepsze miejsce na sesje rodzinną w okolicach Częstochowy. Fotograf Rodzinny nie potrzebuje nic więcej! Bardzo się cieszę że moje zdjęcia mogą zdobić kolejny salon czy ściany na schodach. Do zobaczenia następnym razem! Tak fajnie jest widzieć jak dzieci rosną i rozwijają a potem wracają aby dać jeszcze raz czadu!

Fotograf dziecięcy - Fotografia Rodzinna - Fotograf Rodzinny Częstochowa

Częstochowa Fotografia Rodzinna - Sesja rodzinna w plenerze 

Sesja rodzinna na plaży - Naturalna sesja rodzinna - Sesja na roczek