Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
23 lipca 2020

Melissa & Luca z synkiem Sesja Rodzinna Gran Canaria

Gdy mieszkałem na Gran Canarii miałem klientów z całego świata, Niemcy, Francuzi, Anglicy, Irlandczycy, Holendrzy, Szwajcarzy. Tym razem

trafiłem na rodzinę w Włoch, ze słonecznego Varazze które znajduję się nad wybrzeżem Liguryjskim.

Już od pierwszego telefonu widziałem że to będzie super sesja! Energia jaką słyszałem w głosie Melissy była tak włoska że na chwilę pomyślałem że jestem we Włoszech! Melissa była wtedy w ciąży i szukała fotografa który wykona sesję ciążową na wydmach w Maspalomas.

Zapytałem się od razu z kim planuje bo fajnie by było tak by również najbliższe jej osoby znalazły się na zdjęciach! Odparła że przyjeżdża z synkiem i mężem! Wiedziałem że będzie z tego super sesja rodzinna! Przystojny Włoch, Elegancka Włoszka wraz z synkiem? Brzmi niemal jak z filmu!

Naprawdę byłem tak serdecznie miło zaskoczony, bo po 5 minutach spotkania czułem jakbyśmy się znali naprawdę dłużej! To była jedna z nielicznych sesji zdjęciowych gdzie poczułem taki impulsowy kontakt z moimi klientami, poczułem że są moimi bliskimi przyjaciółmi! A co z tego najlepsze, powiedzieli mi że jeżeli kiedyś przyjadę w ich rodzinne strony zapraszają mnie do swoich skromnych progów! Wyobrażacie sobie to? Już nie mogę się doczekać, kolacja we Włoszech nad wybrzeżem Liguryjskim? Niczym materiał do filmu, a na pewno wezmę ze sobą aparat aby uwiecznić te wspaniałe chwile!

 

Zapraszam na zdjęcia!

 

Fotofgraf Rodzinny Częstochowa

Fotograf Rodzinny