Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
26 czerwca 2020

Kasia & Sebastian Kanion i Wydmy Maspalomas

 

Tą sesje napewno zapamiętam na długi długi czas! Jako że była to jedna z pierwszych sesji na której musiałem walczyć z warunkami atmosferycznymi, ale to za chwilkę opowiem! Kasia napisała do mnie jeszcze z Polski że planują przyjazd na Gran Canarie i myślą o aby zrealizować plener ślubny właśnie tutaj. Poszukiwali miejsc wyszukanych i oryginalnych aby ich plener ślubny był niepowtarzalny. Tak naprawdę nie każda para ślubna w Polsce ma zdjęcia z Kanionu czy wydm, chociaż na pewno dzięki mnie kilka osób by się znalazło.

 

Spotkaliśmy się rano 24 Kwietnia na sesję zdjęciową. Zazwyczaj zdjęcia w kanionie wykonywałem rano ponieważ słońce było delikatne, również nie było aż tak gorąco a co najważniejsze dużo mniejszą liczba turystów którzy zwiedzają to piękne miejsce jakim jest Barranco De Las Vacas. Kanion ten jest czymś bardzo podobnym do Wielkiego Kanionu w Colorado, ale jest dużo bliżej od Polski i łatwiej dostępny. 

 

Ten plener ślubny rozłożyliśmy na dwie części, rano był kanion a wieczorem pojechaliśmy na wydmy w Maspalomas. Na początku zapowiadało się spokojnie ale gdy tylko weszliśmy na wydmy zaczęło tak wiać że Kasia i Sebastian ledwo co dawali rade ustać na tym wietrze, na początku próbowaliśmy z nim jeszcze jakoś walczyć ale zrozumieliśmy że nie ma co, że z naturą nie da się wygrać.

 

Więc zobaczcie sami jak piękny był ten dzień