Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
30 listopada 2022

Fotograf Rodzinny Częstochowa - Sesja Rodzinna Poraj

Oj ta sesja zdjęciowa zapadnie mi w pamięci. Sesja była wykonywana w Poraju nad Zalewem Porajskim. Masa emocji rodzinnych którą właśnie widać na zdjęciu! Jest to moja jedna z ulubionych sesji które wykonałem w 2022 roku latem w Poraju. Fotograf Częstochowa można powiedzieć że to ja ponieważ pracuje w okolicach Częstochowy jako fotograf. Coraz więcej osób w Częstochowie ma moje zdjęcia na swoich ścianach kto wie co będzie za 20 lat? Czy ludzie będą mnie wspominać tak samo jak ja ich jako moich klientów?

Jako fotograf prowadzę archiwizacje zdjęć więc jeżeli kiedykolwiek byliście u mnie i np., zgubiliście zdjęcia i pliki cyfrowe ja zawsze będę je miał u siebie na dyskach magazynujących także nie musicie się bać że ta chwila która razem spędziliśmy podczas sesji pozostanie tylko w pamięci bo zawsze będę miał okazje je wydrukować lub wysłać mailem. Także jestem bardzo ciekawy na jakiej liczbie klientów zatrzymam się za 20 lat - po dwóch latach w Polsce naliczyłem już 134 Sesje w Plenerze i 42 Śluby, 28 Chrztów Świętych - Bardzo podobają się liczby, bardzo podoba mi się jak rozwija się moja fotografia rodzinna w Częstochowie.

Fotografowanie rodzin nie jest takie łatwe na jakie wygląda - chociaż dla mnie jest to chleb powszedni można powiedzieć bo wiem jak wyciągnąć emocje z rodzin i dzieci tak aby ukazywały się na fotografiach. A tym czasem przedstawiam Wam kolejną piękną rodzinkę która zawitała do mnie na Rodzinną sesje plenerową w Poraju.

 

Fotograf Rodzinny - Fotograf Rodzinny Częstochowa - Fotografia Rodzinna Częstochowa - Sesja Rodzinna Poraj - Zalew Poraj - Fotograf Poczesna - Sesja Rodzinna na Plaży - Kemping Poraj - Pole Campingowe Poraj - Atrakcje Poraj