Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
20 lipca 2020

Annie & Sandro i dwie wspaniałe dziewczynki

Fotografia rodzinna jest czymś czym lubię najbardziej zaraz po reportażu ślubnym, ponieważ tutaj dzieje się praktycznie to samo, nie ma udawania, wszyscy obecni są naturalni i wszyscy dobrze się bawią! 

Jak wygląda moje podejście do sesji rodzinnej? 

Opiszę krok w krok moje poczynania podczas takiej sesji. 

Według mnie aby sesja plenerowa wyszła fajnie i naturalnie potrzebne jest aby osoby fotografowane jak i fotograf czuli się w swoim towarzystwie komfortowo! Ja bardzo lubię poznawać ludzi, lubię rozmawiać o ich zainteresowaniach. Często się trafia że mamy je podobne i już nasze relacje się zbliżają i nasza współpraca wychodzi bardzo pomyślnie, śmiejemy się, bawimy, rozmawiamy podczas sesji na każdy temat. Wtedy moje pary wraz z dziećmi nawet nie wiedzą że są fotografowani, czują się bardzo komfortowo i naturalnie, a dzieci nie są zmęczone ponieważ też zazwyczaj się dobrze bawią! Ale oczywiście są wyjątki że dzieci nie chcą współpracować, ale zawsze znajduje na to swój złoty środek jakim również jest rozmowa.

Podczas takiej sesji bardzo lubię tworzyć kontakt koleżeński jak i z rodzicami jak i z dziećmi! Po pierwszej sesji na wydmach dziewczynki tak się ze mną zaprzyjaźniły że potem jak już skończyliśmy sesje i wrócili do domu pytały mamy czy na następnej sesji ponownie będę ich fotografem. Gdy przyjechałem zobaczyć się z nimi po raz kolejny dostałem miłą niespodziankę od dziewczynek jaką był rysunek na którym znajdowałem się ja i ich rodzice!

Rodzinka z tego wpisu pochodzi ze Szwajcarii, spotkaliśmy się na Gran Canarii na sesje w dwóch lokalizacjach, lecz drugą lokalizację pokaże Wam trochę później! Mogę tylko zdradzić że można ją skojarzyć z serialem Wiedźmin.

Zapraszam