Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Adres:

Aleja Najświętszej Maryi Panny 71,

42-217 Częstochowa

Partnerzy

Fotograf Ślubny Michał Choła Fotografia Częstochowa
Facebook Fotografia Ślubna Michał Choła
Instagram Fotografia Ślubna Michał Choła

© Copyright 2019 Michał Choła Fotografia - Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Częstochowa
27 czerwca 2022

Aleksandra i Damian - Sesja w Sadzie Jabłek we Mstowie

Z Damianem praktycznie znamy się od dziecka. Graliśmy razem w piłkę, chodziliśmy razem do szkoły lecz on był o klasę wyżej, nasza znajomość nie była bardzo bliska po praktycznie znaliśmy się z korytarza i z boiska. Pewnego dnia jego żona Aleksandra zgłosiła się do mnie czy mógłbym dla nich wykonać sesję zdjęciową. Chcieli uwiecznić wspólną chwilę na której są sobą i okazują sobie miłość, wymieniają uśmiechy i szeptają różne rzeczy których fotograf usłyszeć nie może.

Tak więc zrobiliśmy, myślałem nad miejscem gdzie mogę ich zabrać na sesję zdjęciową. Tak aby czuli się naturalnie i mogli być sobą aby nic ich nie rozpraszało. Więc znalazłem, i tym miejscem jest malowniczy sad we Mstowie prowadzony przez rodzinną firmę pod nazwą "Sady Puczyński" we Mstowie - mają tam również taki mały świetny sklepik z ich jabłkami (polecam bardzo pyszne!) więc zadzwoniłem zapytać o możliwość fotografowania i właściciel powiedział że nie ma żadnego problemu! Więc pomyślałem że będzie to świetna sesja zdjęciowa w plenerze w Częstochowie, w sumie to we Mstowie no ale Częstochowa to już rzut beretem :).

A więc ruszyliśmy wraz z Damianem i Aleksandrą na podbijanie sadu we Mstowie. Zaczęliśmy bardzo spokojnie, chodziliśmy po sadzie oglądając najbardziej dogodne miejsca aby stworzyć fajne kadry, najważniejszym aspektem tej przechadzki było tak zwane przełamanie lodów, starałem się aby Damian z Aleksandrą zapomnieli o tym że jestem fotografem i że trzymam aparat w ręce, chciałem z nich wydobyć to co w nich drzemało w sposób naturalny, nie chciałem aby zdjęcia były udawane, chciałem aby pokazali samych siebie na zdjęciach i to co ich łączy. Gdy już zaczęli się przede mną otwierać poczułem niesamowite ciepło na serduchu bo widziałem jak oni na siebie patrzyli, jak uśmiechali się do siebie, poczułem jak bardzo silna więź ich połączyła! A zresztą... zobaczcie sami :) 

Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Rodzinny Częstochowa

Fotografia Rodzinna Częstochowa

Fotografia Ślubna Częstochowa